Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

‘Yaşlılar En Kıymetli Hazinemizdir’

21 Mart 2017 Salı, 09:27
AK Parti olarak yaşlılara büyük önem gösterdiklerini ifade eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Geçmişte yaşadıkları ile edindikleri tecrübeleri günümüze aktaran ve bizlere ışık tutan yaşlılarımız en kıymetli hazinemizdir” dedi.

SAKARYA
AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası sebebiyle bir açıklama yayımladı. Açıklamasında AK Parti iktidarlarının göreve geldikleri günden itibaren yaşlılar için önemli adımlar attığını vurgulayan Kılıç, gerçekleştirilen çalışmaların artarak süreceğini belirtti.

“Yaşlılarımız Adına Çok Sayıda Hizmeti Hayata Geçirdik”

İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti’nin yaşlılara büyük önem gösterdiğini ifade ettiği açıklamasında, “Bizleri yaşam tecrübeleri ile geleceğe hazırlayan yaşlılarımızın hayatlarını sağlıklı ve mutlu yaşamaları en büyük sorumluluklarımızdan biridir. AK Parti olarak, vatandaşımızın iradesi ile göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm alanlarda yürüttüğümüz kalkınma programlarının yanı sıra yaşlılarımızın yaşam standartlarını arttırmak için verimli birçok projeyi hayata geçirdik. Sağlık, sosyal yaşam ve eğitim alanlarında attığımız adımlarla yaşlılarımız adına çok sayıda hizmeti hayata geçirdik” şeklinde konuştu.

“Geçmişle Aramızdaki Bağ Güçlendi”

Geçmişle bugün arasında kurulan bağın AK Parti iktidarlarında güçlendiğini belirten Başkan Kılıç, açıklamasının devamında, “Yaşlılarımız sayesinde geçmiş ile bugün arasında kurulan bağın güçlendiğine inanıyoruz. Öte yandan AK Parti iktidarı olarak yaşlı hizmetlerini yaygınlaştırmak ve yaşlılarımıza sunulan hizmetlerin kalitesini en üst seviyeye taşımak adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yeni çalışmalara imza atmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz