Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Trabzonlulardan protokollü kalabalık bayramlaşma

08 Temmuz 2016 Cuma, 17:27
Sakarya Trabzonlular Derneği; Geleneksel bayramlaşma törenini ikinci günü çok sayıda protokolün katılımıyla dernek hizmet binasında gerçekleşti.

foto-galeri-iconLevent CANDAN – SAKARYA
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği; Geleneksel bayramlaşma törenini, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü, çok sayıda protokolün katılımıyla Bosna Caddesi’ndeki derneğin hizmet binasında gerçekleşti. Yılmaz Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulundğu bayramlaşma programına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve AK Parti Sakarya eski Milletvekili Ali İnci ile işadamları, öğretim görevlileri, doktor, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

“Sakarya’daki bu mozaiğiye sahip çıklamalıyız”

Tüm hemşehrilerin bayramını kutlayan Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Yılmaz Öztürk, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Trabzonlular Derneği’ndeki birlikteliği tebrik eden Milletvekili Şaban Dişli; “Sakarya’daki bu mozaiğiye sahip çıklamalı ve korumalıyız” dedi. Terörle mücadelede çok büyük mesafe katedildiğini hatırlatan Dişli; “Güvenlik güçlerimiz terörle mücadelede gerçekten başarılı oldmuştur. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla batıdaki büyük şehirlerimiz terörden en fazla mağdur olan illerimizle gönül köprüsü kurduk. Proje kapsamında Sakarya’mız da Siirt ile gönül köprüsü kurmuştur” dedi. Vekil Dişli; çıkacak olan sosyal paketi hakkında da bilgi verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz