Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

SYKD’den Bayram Mesajı

04 Temmuz 2016 Pazartesi, 13:27
Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımlayarak, tüm İslam Aleminin ve milletimizin Ramazan Bayramını kutladı.

SAKARYA
Bayram mesajında, terör olaylarını lanetleyen SYKD Başkanı Necmettin Kırık, bayramların birlik ve beraberlik günü olduğuna vurgu yaparak, yaşadığımız acılar nedeniyle buruk kutladığımız Ramazan Bayramı’nda her zamankinden daha fazla bir arada olmaya ihtiyacımız olduğunu belirtti.

Necmettin Kırık mesajında; “Milli ve dini duygularımızın en yoğun yaşandığı bayram günlerinde kardeşçe ve bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu vesileyle tüm İslam Aleminin, milletimizin, Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan Bayramımı en kalbi duygularımızla tebrik ediyor, nice güzel bayramları hep birlikte yaşamayı diliyoruz” dedi.

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Geleneksel 27.Bayramlaşma Programının bayramın 1.günü Saat 14.30’da dernek binasında yapılacağını hatırlatarak, tüm Sakaryalıları bayramlaşma programına davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz