Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

SYKD’de Bayramlaşma 2.Günü Saat 14.30’da

18 Ağustos 2018 Cumartesi, 18:44

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Kurban Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımlayarak, tüm İslam Aleminin ve milletimizin Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Bayram mesajında, terör olaylarının yanı sıra ABD’in yaptırım kararlarıyla başlattığı ekonomik savaşa da sert tepki gösteren SYKD Başkanı Necmettin Kırık, her zaman olduğu gibi milletimiz, ülkemiz üzerindeki bu oyunlara birlik ve beraberlik içinde hareket ederek cevap vermektedir. Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir. 21 Ağustos Salı günü kutlayacağımız Kurban Bayramı’nda her zamankinden daha fazla bir arada olmaya ihtiyacımız var.” dedi.

Kırık mesajında; “Milli ve dini duygularımızın en yoğun yaşandığı bayram günlerinde kardeşçe ve bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin, milletimizin, Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın Mübarek Kurban  Bayramını en kalbi duygularımızla tebrik ediyor, nice güzel bayramları hep birlikte yaşamayı diliyoruz” dedi.

Bayramlaşma 2.Günü Saat 14.30’da

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Geleneksel Bayramlaşma Programının 22 Ağustos Çarşamba Günü (bayramın 2.günü) Saat 14.30’da Erenler’deki Türkmen Otağı’nda yapılacağını belirterek, tüm Sakaryalıları keşkekli bayramlaşma programına davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz