Son Dakika
20 Kasım 2018 Salı

Sinan Likos’tan 29 Ekim Mesajı

29 Ekim 2015 Perşembe, 10:34

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü büyük bir neşeyle, coşkuyla kutluyoruz.” diyen Likos, “İnanıyorum ki içinde bulunduğumuz bu gururu Cumhuriyetimizin 92. yılında olduğu gibi çok daha güçlü bir şekilde 2023, 2053 ve 2071 yıllarında da yaşayacağız.” ifadesine yer verdi.

Cumhuriyet’in bugün her zamankinden daha kuvvetli, her zamankinden daha emin adımlarla ilerlediğini kaydeden Likos, demokrasinin Cumhuriyet’in kuruluş ruhuna, kuruluş felsefesine bağlı olarak geliştiğini, güçlendiğini vurguladı.

Hedefimiz bugün 92. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına yükseltmek, çok daha müreffeh bir hale getirmektir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere, canlarını feda ederek bu vatanı bizlere miras bırakan tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle minnetle anıyorum. AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları olarak Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına binaen çark caddesi, uzun çarşı ve dar sokakta açacağımız stantlarda Türk bayrağı dağıtımında bulunacağız. Tüm halkımızı davet ediyoruz!

Güçlenen, büyüyen Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü idrak etmekten dolayı büyük memnuniyet duyuyor, nice 92 yılları çok daha mutlu, çok daha coşkulu kutlayabilmeyi diliyor, vatandaşlarımın Cumhuriyet Bayramlarını tebrik ediyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz