Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

SESOB bayramlaşmasına yoğun ilgi

07 Temmuz 2016 Perşembe, 12:14
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SESOB) geleneksel bayramlaşma programı birlik hizmet binasında gerçekleşti. Esnaf ve sanatkarların yoğun ilgi gösterdiği SESOB bayramlaşmasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneği sergilendi.

foto-galeri-iconSAKARYA
Bayramlaşmaya birliğe bağlı oda başkan ve yöneticilerinin yanında, çok sayıda esnaf ve sanatkar, Esnaf Kredi Kooperatifleri başkanları da katıldı. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Meclis Başkanı Recep Pulat, TÜMSİAD Başkanı Murat Keskin de, SESOB’un bayramlaşma programına katılarak, esnaf ve sanatkarları yalnız bırakmadı.

‘BİRLİKTELİĞİMİZ DAİM OLSUN’

SESOB Başkanı Hasan Alişan ve yönetim kurulu üyeleri, örnek bir misafirperverlik gösterip, bayramlaşma programına katılanları kapıda karşılayarak, tek tek ilgilendiler. Oldukça keyifli, neşe içerisinde geçen bayramlaşma programında konuşan SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilendiği bu güzel günde, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz daim olsun” dedi.

‘YENİDEN HİZMET BİNAMIZDA’

SESOB Başkanı Alişan, Valilik toplu bayramlaşma programına bu yıl katılmadıklarını kaydederek, “Birliğimize bağlı oda başkan ve yöneticilerimizin büyük bir çoğunluğu bu bayramlaşma programına katılamadıklarını belirterek, eskiden olduğu gibi bayramlaşma programının kurum içerisinde yapılmasını istediler. Bizde onların görüşleri çerçevesinde bayramlaşma programımızı yeniden birlik hizmet binamızda geleneksel hale getirmek istedik. Yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma programımız ile oda başkan ve yönetimlerimiz birbirleriyle görüşme, sohbet etme ve kaynaşma fırsatı buldular” şeklinde konuştu.

Bayramlaşma programı ile bir araya gelen oda başkan ve yönetimleri, günün anısına bol, bol fotoğraf çektirdiler. Program çeşitli ikramların sunumu ile sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz