Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

Serdivan HEM Bir Yılın Yorgunluğunu Bu Programda Attı

28 Ocak 2016 Perşembe, 15:13

Sakarya’nın Serdivan İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün geleneksel dönem sonu yemeği Serdivan Tunatan Tesislerinde gerçekleşti. Dönem sonu yemeğinde eğitmenler bir yılın yorgunluğunu birlikte attılar.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Hayri Erdem, emeklerinden dolayı tüm öğreticilere teşekkür ederek, “Bir yıl boyunca özverileri için tüm eğitmen arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Serdivan İlçe Halk Eğitim Merkezinde bizden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Serdivan Belediyemizle birlikte güzel işlere imza atmaya çalıştık. Aynı uyum ve koordinasyonla çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle merkezimizde görev yapan siz değerli eğitmenlerimize tekrar teşekkür ederim.” dedi.

Serdivan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayri Erdem program sonunda Sakarya’da başka bir göreve atanan Müdür Yardımcısı Alper Tunga Özel’e teşekkür ederken Özel’in plaketini Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim İkiz taktim etti.

Programda ayrıca Serdivan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 3 yıldır Okul Aile Birliği Başkanlığı görevini yürüten ve yeni dönemle birlikte görev süresini tamamlayacak olan Feyza Kaya’a da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edilirken plaketini Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Rabia Yıldız Özmen verdi.

 

serdivan-hem-2

serdivan-hem-3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz