Son Dakika
13 Ocak 2019 Pazar

Serdivan Ajans Artık Dijital Ortamda

03 Temmuz 2016 Pazar, 00:26
Aylık Şehir Kültürü Gazetesi sloganıyla Sakarya’ya ayrı bir soluk getiren Serdivan Ajans; kültür sanat haberlerinden, yemek bölümüne geleneksel sanatlardan spora, sosyal medya bölümünden yorum sayfasına kadar birbirinden farklı konuyu beğenilen üslubuyla okurlarının beğenisine sunmaya devam ediyor.

SAKARYA – Serdivan
Gazetenin bu ayki röportaj kısmında, Tasavvuf Musikisi’nin gür sesi ve aynı zamanda akademisyen Fatih Koca ile kişisel serüveninden tasavvuf musikisine kadar pek çok konu tüm yönleriyle ele alınıyor.
Yorum bölümünde ise geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman boksör Muhammed Ali’nin ringdeki zaferlerinin yanı sıra güçlü yüreğiyle de kalpleri fetheden başarı dolu hayat öyküsü yer alıyor.
13 sayıyı geride bırakan gazetenin Yemek Kültürü köşesi, Sakarya’nın simgesi kabak tatlısını harika bir tarifle damaklara sunuyor.

Serdivan Ajans’ın bilişim ve sosyal medya köşelerinde ise, teknolojiye dair yeni gelişmelerin bulunduğu ilgi çekici konulara yer verilirken, Kitap&Film eki ile sinema tarihinin en kült ve aynı zamanda ticari başarısı en yüksek bilim kurgu filmleri, fantastik konularda ele alınmış kitaplarla bir arada okuyucuya sunuluyor.

QR Kod İle Şehir Kültürü Cebinizde
Serdivan Ajans, dijital ortamda da okuyucuyla buluştu. Konu ile ilgili Serdivan Ajans yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; Mobil cihazlardan QR kodu okutarak ya da bilgisayar ortamında issuu.com/serdivanajans adresini ziyaret ederek Serdivan Ajans gazetesinin dijital ortamda da okunabileceği belirtildi.

Açıklamada ayrıca isteyen herkesin Serdivan Ajans’ın 14. sayısını Serdivan Belediyesi’nden ve Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden ücretsiz olarak temin edebileceği belirtilirken gazetenin geçmiş baskılarının da yine dijital ortamdan takip edilebileceği bildirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz