Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

SATSO’da bayram dayanışması

05 Temmuz 2016 Salı, 17:36
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen bayramlaşma töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da yine yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

foto-galeri-iconSAKARYA
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri; Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, İl Müftüsü İlyas Serenli, Sakarya Ticaret Borsası, MÜSİAD, TÜMSİAD, SASİAD, SAMİB, Sakarya Genç Girişimciler Kurulu, Milli Birlik ve Düşünce Derneği, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkan ve Üyeleri başta olmak üzere Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Resmi Daire Müdürleri, SATSO Eski Başkanları, SATSO Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri, SATSO üyeleri ve basın mensupları iştirak etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen Bayramlaşma töreni ile ilgili açıklama yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul “Her türlü çatışmadan, kavga ve kaygılardan uzak olması gereken böylesine özel günlerin her şeyden önce ortak değerlerimizi hatırlamamıza vesile olmasını diliyorum. Dayanışma ruhu tüm sıkıntılarımızın aşılması için sahip olduğumuz en büyük güçtür. Yeter ki farkında olalım ve hayatımıza hakim kılalım. Biz Sakarya olarak bu birliktelik ve dayanışmanın farkındalığı ile birlik ve beraberliğimizi daim kılmaya gayret ediyoruz. Bu özel günlerin iyi niyet ve samimiyet duyguları çerçevesinde hak edildiği şekilde yaşanması düşüncesi ile gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma törenlerimiz bütünlüğümüzün simgesi haline gelmiştir. Bugün burada protokolümüzü, üyelerimizi, eski dönem başkanlarımızı yanımızda yakınımızda birlikte görmekten çok memnun olduk. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.

Böylesi manevi huzur iklimine eriştiğimiz günlerde ülkemizde ve dünyada yaşanan terör olaylarını da lanetliyoruz. Umud ediyoruz ki; Mübarek Ramazan Bayramı, ülkemizde ve dünyada barışın ve ekonomik refahın arttığı, hoşgörünün, dayanışmanın çoğaldığı günlerin miladı olsun.”

Bayramın ilk günü gerçekleştirilen “Bayramlaşma Töreni”nde tüm konuklar birbirileriyle ve SATSO Yönetim Kurulu üyeleriyle sohbet etme imkanı buldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz