Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Sapanca protokolü, Sapancalı gazileri unutmadı

05 Temmuz 2016 Salı, 00:57
Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Garnizon Komutanı Bnb. Ali Bahadır Aslan, Sapanca belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ve İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım tarafından bayram öncesi, iki gün boyunca Sapanca İlçesi’nde yaşayan gazilere Ramazan Bayramı münasebetiyle ziyaretler yapıldı.

SAKARYA – Sapanca
İlçe merkez mahalleleri ile uzak mahallelerde oturan gazilere iki gün boyunca bayram münasebetiyle bayram kutlama ve şükran ziyaretlerini gerçekleştiren Kaymakam Süleyman Yıldırım, Binbaşı Ali Bahadır Asan, Başkan Aydın Yılmazer ve Emniyet Müdürü Osman Yıldırım’ın ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldıklarını belirten gaziler ve aileler, kendilerini ziyarete gelen protokol üyelerine çok teşekkür ettiler.

Gazilerle, ziyaretleri sırasında yapılan sohbetlerde duygusal anlar yaşadıkların belirten protokol üyeler, asıl kendilerinin gazilere vatan için yaptıkları katılar nedeniyle teşekkür borçlu olduklarını ifade ederek ve hiçbir şeyin onların çabasından ve fedakarlıklarından daha değerli olamayacağın belirttiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz