Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Sakarya Yerel Kültür Derneğinde Bayramlaşma Coşkusu

07 Temmuz 2016 Perşembe, 12:06
Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin (SYKD) Geleneksel 27. Bayramlaşma Programı dernek binasında siyasilerin ve STK temsilcilerinin yoğun katılımıyla yapıldı.

foto-galeri-iconSAKARYA
Sakarya’nın en aktif kültür derneklerinden Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin (SYKD) bayramlaşma programına; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, 25.Dönem Milletvekili Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Başkan Yardımcısı Sezai Akyol, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyeleri, TÜMSİAD Başkanı Murat Kesik ve yönetim kurulu üyeleri, Kızılay Başkanı Zahit Tiryaki, APEK Başkanı Ahmet Aya, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, MÜSİAD yöneticileri, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, mahalle muhtarları, derneğin kurucu üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı E.Hayri Tüfekçioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık bayramlaşma programına katılan protokol üyelerine derneğin simgesi Türkmen Kefiyesi hediye ederken, tüm davetlilere dartılı keşkek ikramında bulunuldu.
Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, bayramların özüne uygun bir şekilde birlik ve beraberlik içinde geçmesinden mutluluk duyduklarını belirterek, İslam Alemi’nin, ülkemizin, milletimizin ve tüm Sakarya halkının Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz