Son Dakika
10 Ocak 2019 Perşembe

Sakarya Barosuna üç yeni Avukat daha katıldı

04 Ocak 2018 Perşembe, 09:01
Sakarya Barosuna üç yeni Avukat daha katıldı. Baro Hizmet Binası Konferans salonunda düzenlenen törende yemin eden Stajyer Avukatlar Elif Koç, Ahmet Fatih Acar, Berat Ad ruhsatnamelerini alarak mesleğe başladılar.

SAKARYA

Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulunduğu törene Avukat yakınları katıldı. Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ruhsatnamelerini takdim etmeden önce genç meslektaşlarına çok zor şartlarda bu mesleği icra edeceklerini hatırlatarak kendilerine önerilerde bulundu.

 

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

2018 yılına dair beklentisinin OHAL’in kalkması olduğunu belirten Başkan Kazan genç meslektaşlarına Olağan Üstü Hal ile yönetilmeyen, hukukun ve demokrasinin egemen olduğu bir ülke temennisi ile başarılar diledi.

Yanında Stajını tamamlayan Av. Elif Koç’a, hukukun her daim üstün olduğu bir ülkede yaşama temennisi ile Türk Bayrağı hediye eden Av. Sibel Açba salonda duygusal bir hava esmesine neden oldu.

Av. Ahmet Fatih Acar yanında stajını tamamladığı Av. Ahmet Akyüz’den ve Av. Berat Ad ise yanında stajını yaptığı Av. Erhan Dursun ve Av. Hayrunnisa Dursun’dan ruhsatnamelerini takdim aldılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz