Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Muzaffer Boz’dan Kadir Gecesi mesajı

01 Temmuz 2016 Cuma, 15:52
Ak Parti Sapanca Gençlik Kolları Başkanı Muzaffer Boz, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SAKARYA – Sapanca
Başkan Muzaffer Boz, bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını dileyerek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek ramazan ayının bereketini ve son günlerini yaşadığımız şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesine kavuşmuş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.Tüm islam aleminin ve hemşehrilerimin Kadir gecesini en kalbi duygularımla kutlarım. Ramazan ayı boyunca tuttukları oruçların,yaptıkları ibadetlerin kabul olmasını Yüce Rabbimden dilerim. Yaratılmışların en Şereflisi,iki cihanın sultanı Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’a ilk vahyin geldiği, hayatımıza ışık tutan kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu Mübarek kadir gecesinin,dargınlıkların sona ermesi, kardeşlik duygusunun ve en çok ihtiyaç duyduğumuz bütünlüğümüzün sağlanmasına vesile olmasını diliyorum. Alemlerin Rabbi olan Yüce Allah, Kadir Gecesi’ni bin aydan, bir ömürden hayırlı olduğunu müjdelemiştir. Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede ömürlerimizi onarabilir, ömrümüze bereket katabiliriz.

Bu feyizli, bereketli ve bin aydan daha hayırlı geceye bizleri eriştirdiği için Rabbimize hamd edip şükrederken, Bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyamıza ışık saçmasını, huzur getirmesini temenni ediyorum. Ramazan ayının kalbi olan ve edilen duaların geri çevrilmediği bu kutlu gecenin; Başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere, tüm dünyada akan kan ve gözyaşlarının durmasına, bütün kardeşlerimizin bayrama huzur ve güven içerisinde ulaşmasına vesile olmasını dilerken, Terör saldırıları sonucu kaybettiğimiz vatandaşlarımıza, terörle mücadelede şehit verdiğimiz polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Dualarımızda birliğimizin teminatı güvenlik güçlerimize de yer vermeyi unutmayalım. Bu düşünce ve duygularla aziz milletimizin, Sapancalı hemşehrilerimin ve tüm islam aleminin, bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyor,bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz