Son Dakika
10 Ocak 2019 Perşembe

Mesut Gökdemir’e ’50. Yıl’ hediyesi

02 Temmuz 2016 Cumartesi, 17:16

 

Sakaryalı sevilen pop müzik sanatçısı Akif Yener, Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü için bestelediği ‘Bu Kalp Seninle Sakaryaspor’ adlı 50. Yıl Marşı albümünü Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir’e takdim etti.

Nurettin ERYILMAZ – SAKARYA

Hizmet İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mesut Gökdemir, Sakaryaspor için bestelediği şarkılarla gönüllere taht kuran sanatçı Akif Yener’i ağırladı. Kendisinin de Sakaryaspor taraftarı olduğunu belirten Başkan Gökdemir, Akif Yener’in ‘Bu Kalp Seninle Sakaryaspor’ adlı parçasını her dinlediğinde büyük haz aldığını söyledi.

Herkesin dilinde
Marşın Sakaryaspor camiası için çok anlamlı olduğunu belirten Mesut Gökdemir, “Yeşil-Siyahlı renklere gönül veren, herkesin beğeni ve takdirini kazanan bu marş, Sakaryaspor’un kuruluş yıldönümü itibarıyla daha da anlam buldu. Bu eserin kıymeti bilinmeli. Sakarya, güzide sanatçılarına destek olmalı” dedi.

‘Sakaryaspor’a uğur getirsin’
Sanatçı Akif Yenerde Hizmet İş Sendikası Başkanı Mesut Gökdemir’e kendisine gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ederek, “Büyük emeklerle ortaya çıkardığımız 50. Marşı inşallah Sakaryasporumuza uğur getirir. Bu şehir her şeyin en iyisini hak ediyor” ifadelerini kullandı.

Akif Yener, ziyaretin sonunda 50. Marşı CD Klibini Mesut Gökdemir ‘e takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz