Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

Macera Park’ta Bahar Kayıtları Başlıyor

31 Ocak 2016 Pazar, 13:07

Sakarya Büyükşehir Macera Park’ta Bahar Dönemi kayıtlarının 1 Şubat Pazartesi günü başlayacağını açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Bahar dönemi kayıtlarımız 19 Şubat Cuma günü sona erecek. 20 Şubat Cumartesi günü de derslerimiz başlayacak. İnşallah bahar yarıyılında da macerayı birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimizi kurslarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda Bahar Dönemi Kursları’nda kayıtlar başlıyor. 7 – 14 yaş arası öğrencilerin katılabileceği eğitimlerde kayıtların 1 Şubat Pazartesi günü itibari ile alınacağını kaydeden Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Alanında uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirilecek bahar dönemi kurslarımızda öğrencilerimiz kendi yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayacaklar. Tüm öğrencilerimizi bahar dönemi kurslarımıza kayıt olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

15 Hafta Eğitim
Yüce açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Bahar dönemi kayıtlarımız 19 Şubat Cuma günü sona erecek. Kayıtların tamamlanmasının hemen ardından yani 20 Şubat Cumartesi günü derslerimiz başlayacak. 15 hafta sürecek eğitimlerimiz kapsamında son ders zili 5 Haziran Pazar günü çalacak. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden ön kayıt işlemlerini tamamlayabilir. Bahar dönemi kurslarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız ise 221 40 60 numarasını arayabilirler.”

Kayıtlara Davet
“Bu dönem farklı bir branşta daha kursumuz olacak. Bildiğiniz gibi tasarım, fotoğraf çekimi, geleneksel okçuluk, akıl oyunları, spor tırmanışı gibi geniş yelpazeye sahip branşlarımız mevcuttu. Bu dönem maket yapımı kursumuzu da genç maceracıların hizmetine sunacağız. Öğrencilerimizin bu branşa da büyük ilgi göstereceklerini düşünüyoruz. İnşallah bahar yarıyılında da macerayı birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz