Son Dakika
15 Ocak 2019 Salı

Kaykay Pistine Yoğun İlgi

24 Temmuz 2016 Pazar, 23:10
Sakarya Kentpark’a kazandırılan Kaykay Pistinin gençler tarafından yoğun ilgi gördüğünü açıklayan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, “Şimdi genç kardeşlerimiz kaykay ve patenleri ile çok rahat ve güvenilir bir şekide sporlarını yapıyor. Spor yapan arkadaşlarımızı gördükçe bizlerde memnun oluyoruz” dedi.

SAKARYA – Adapazarı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Kentpark içerisinde hizmete sunulan Skateboard (Kaykay) Pisti gençler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kaykay ve patenlerini alan gençler pistte hünerlerini sergiliyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, kaykay ve paten tutkunu gençlerin artık güvenilir ve rahat bir şekilde spor yapabildiklerini belirtti.

Tutku Meselesi
Vardar açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı; “Skateboard pisti konusunda çok ciddi talepler alıyorduk. Hemen bu talebi yerine getirdik. Şimdi genç kardeşlerimiz kaykay ve patenleri ile çok rahat ve güvenilir bir şekide sporlarını yapıyor. Bu bir tutku meselesi. Orada patenleri ile spor yapan arkadaşlarımızı gördükçe bizlerde memnun oluyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte genç kardeşlerimizi önceleyen çalışmaları hayata geçireceğiz. Bu vesileyle tüm kaykay ve paten sporu tutkunlarını pistimize bekliyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz