Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Kadir Gecesi’ni Orhangazi Camii’nde eda ettiler

03 Temmuz 2016 Pazar, 01:45
Kadir Gecesi’ni Orhangazi Camii’nde geçiren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, bazı protokol ve hocaefendiler ile birlikte Sahuru’da Yetimoğlu’nda gerçekleştirdi.

Levent CANDAN – SAKARYA
11 Ayın Sultanı Mübarek Kadir Gecesi’ni Orhangazi Camii’nde geçiren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, bazı protokol ve hocaefendiler ile birlikte Sahur’uda Yetimoğlu’nda gerçekleştirdi. Orhangazi Camii’nde kıldığı yatsı ve Teravih namazının ardından, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in Sakal-ı Şerifi’ni de ziyaret ederek, okunan Kura’ın Kerim’i de dinleyen Valisi Hüseyin Avni Coş, cami çıkışında Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ile Efem Yetimoğlu’nun sahibi olduğu Yetimoğlu Çay Evi’nde biraraya geldi.

Sahur’u kadar çay sohbeti

Vali Coş’a burada Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Diyanet-Sen Sakarya Şube Başkanı Ali Güzeldal, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve Başkan Yardımcısı Cengiz Bayar, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Arslan, Sakarya Ağrılılar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Koç, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz Orhan Camii İmamı Alaattin Beşel ve Mustafa Aydın ile Adem Saruhan, Akif Kuşaklıoğlu, İsmail Arslan ve Vahit Yeniay hocaefendiler de eşlik etti. Burada Sahur’a kadar çay sohbeti yapan Vali Coş ardından beraberindekiler ile birlikte poğaça, börek ve mısır’dan oluşan Sahur yaptı. Vali Coş ayrıca, Orhangazi Meydanı’nda dolaşan muhtaç aileler ve garibanlarla da tek tek ilgilenerek, vatandaşları kırmayarak, onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz