Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Hendek Protokolü bayramlaştı

05 Temmuz 2016 Salı, 23:51
Ramazan Bayramı bayramlaşma programı Hendek Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

SAKARYA – Hendek
Bayramlaşma programına, Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, Garnizon Komutanı Yzb. Umut Aşık, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Hasan Dikmen, Sakarya Büyükşehir Başkan Vekili Şenay Sakal, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, Hendek AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli, sivil toplum örgütü başkan ve üyeleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları ile birlikte vatandaşlar katıldılar.

Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan dönemdeyiz

Bayramlaşma programında konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, huzur içerisinde bir Ramazan geçirildiğini belirterek “ Emniyetimize ve zabıtamıza teşekkür ediyoruz. Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan dönemdeyiz. Ramazan ayı da bu birlikteliğe önemli derecede değer katıyor. Bu mübarek ayda insanlarımız daha da olgunlaşıyor. Güzel bir Ramazan ayı geçirdik. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin, daha nice bayramlara hep birlikte erişmeyi nasip etsin “ Diyerek, Ramazan Bayramını kutladı.

Huzur içerisinde bayram

Kaymakam İdris Akbıyık da, Ramazan Bayramını kutlayarak “ Bugün bir Ramazan Bayramını daha birlikte geçiriyoruz. Huzur içerisinde oruçlarımızı tuttuk. Bayram günü savaş içerisinde bayram geçiren mazlum insanlarımız var. Onlara Allah’tan yardım diliyoruz. Suriyeli kardeşlerimizin de bayramını kutluyorum. En çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bir bayram geçiyoruz. Ülkemizin çeşitli yerlerinde terör saldırıları yaşadık. Bu saldırılarda Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve gazilerimize de acil şifalar diliyorum. İnşallah huzur içerisinde, hep birlikte nice bayramlar kutlarız “ Dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin tarafından yapılan duanın ardından, protokol ve vatandaşlar bayramlaştı. Bayramlaşma programı, Jandarma, Emniyet, Huzurevi, Hendek Devlet Hastanesi ve Cezaevindeki bayramlaşmalarla son buldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz