Son Dakika
20 Kasım 2018 Salı

Hatipoğlu ‘Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum’

29 Ekim 2015 Perşembe, 10:40

Ak Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kutlama mesajında birlik ve beraberliğe değinen Hatipoğlu şunları söyledi;
Birlik ve beraberlik ruhu, Zafer İnancı ve İman kuvvetiyle tarihte eşine çok az rastlanan bir başarı ile kazanılan Kurtuluş Savaşının taçlandırıldığı, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümündeyiz.
Milletimiz tarihi boyunca her daim bölünmez bir bütünlük içerisinde yaşamıştır. Türkiye Cumhuriyetinin bu bölünmez bütünlüğü, hem kendi Milletinin hemde mazlum Milletlerin umudu olmuştur ve olmaya devam edecektir.
Millet olarak yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye Cumhuriyeti, , istikrar ve barış içerisinde gelişmeye, büyük mesafeler kat ederek daha büyük başarılara imza atmaya,”Egemenlik kayıtsız şartsız Milletindir” ilkesi ile bizi bir yapan değerlerimize sahip çıkarak ”Güçlü Türkiye” yolunda emin adımlarla ilerlemeye ve birlik beraberlik ruhuyla Kardeşçe yaşamaya devam edecektir.
Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü borçlu olduğumuz Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Zehra HATİPOĞLU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz