Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

Gençler Otizmin Farkında Ya Siz ?

29 Aralık 2017 Cuma, 23:00
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Adapazarı Gençlik Merkezi , “Gençlerin İyilik Ağacı” projesi kapsamında Vali Mustafa Büyük Anadolu Kız İmam-Hatip Lisesi öğrencisi olan gönüllü gençlerle birlikte Serdivan İlçesindeki Nilüfer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulunda eğitim gören otizmli çocuklarımıza yönelik çok özel bir program gerçekleştirdi.

SAKARYA – Sinan KOLCU

Tiyatro gösterisi, müzik ve slayt dinletileri, palyaço oyunu ve meyve ikramı etkinlikleri yapılan programda çocuklar gönüllü gençler sayesinde çok eğlenceli ve mutlu dakikalar geçirdiler. Adapazarı Gençlik Merkezi  liderleri , Okul Müdürü Metehan Serbest’e , tüm öğrencilere ve özellikle gönüllü gençler ile öğretmenlere teşekkür ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde düzenlediği Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında ilimizde yapılan etkinliklerimiz Gençlik Merkezindeki liderlerimiz ve gönüllü gençlerin özverisi ile devam ediyor. Gençlerimize , destek veren tüm okul yöneticilere ve velilerimize teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz