Son Dakika
14 Ocak 2019 Pazartesi

Emine ve Ufuk’a MUTLULUKLAR

31 Temmuz 2016 Pazar, 14:54
Adapazarı Budaklar Mahallesinde oturan Ülker ve Kutlu Ailelerinin çocukları Emine Ülker ile Ufuk Kutlu düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

SAKARYA – Adapazarı
Mustafa-Nihal Ülker çiftinin kızları Emine ile Bedayim-Huriye Kutlu çiftinin Tüvasaş’ta çalışan oğulları Ufuk’un geçtiğimiz hafta yapılan düğün töreninde ilk olarak kız evinde geleneklere uygun şekilde kına gecesi düzenlendi. Havai fişek gösterisinin ilgiyle izlendiği kına gecesinde canlı müzik eşliğinde bol bol oynayan davetliler, genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Düğün töreni
Kız evinde yapılan kına gecesinin ardından Pazar günü gelin alması ve düğün cemiyeti yapıldı. Arya Salonda gerçekleştirilen düğünde nikah töreni, ilk dans, pasta kesimi ve takı töreni yapıldı. Davetliler birbirlerine çok yakıştırdıkları Emine-Ufuk Kutlu çiftine iki cihan saadeti dilerken, Ülker ve Kutlu Ailelerine akrabalıklarının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ettiler. Biz de mutluluk yolunda ilk adımı atarak dünyaevine giren genç çiftimize “Allah bir yastıkta kocatsın” diyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz