Son Dakika
20 Kasım 2018 Salı

Cumhuriyetin 92. Yılı Kutlu Olsun

29 Ekim 2015 Perşembe, 13:00

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programlarına katılan Başkan Toçoğlu, “Kuruluş ruhu ile cumhuriyetimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve milletimizin geleceği için birlikte çalışacağız, mücadele edeceğiz. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor; vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehir genelinde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlama programlarına katıldı. İlk olarak Valilik makamında gerçekleşen törende Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve İl Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun; il protokolü ve STK’ların tebriğini kabul etti. Valilik’te düzenlenen törenin ardından kutlamalar Atatürk Bulvarı’nda gerçekleşen program ile devam etti.

Kuruluş Ruhuyla
Vali Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ve İl Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun’un vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik etmesinin ardından başlayan program; öğrenciler, STK’lar, askeri ve sivil birliklerin geçit töreniyle sona erdi. Başkan Toçoğlu, “Kuruluş ruhu ile cumhuriyetimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ülkemiz ve milletimizin geleceği için birlikte çalışacağız, mücadele edeceğiz. Ortak bir geçmişe sahip olduğumuzu unutmayacağız. Ortak bir gelecek inşa ettiğimizi tekrardan hatırlayacağız. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor; vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz