Son Dakika
11 Ocak 2019 Cuma

Başkan Püsküllü, Hayırlı Bayramlar diledi

04 Temmuz 2016 Pazartesi, 18:51
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SAKARYA – Hendek
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü mesajında, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunun yaşandığını belirterek “ Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesi konusunda katkıda bulunmak hepimizin görevi olmalıdır.

Dünyanın değişik noktalarında baskı ve zulüm gören din kardeşlerimizin biran önce huzura, barışa ve özgürlüklerine ulaşmalarını temenni ediyorum.

Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını, tüm savaş ve katliamların sona ermesini diliyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum “ Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz