Son Dakika
12 Ocak 2019 Cumartesi

Başkan Alemdar’dan Kadir Gecesi Mesajı

01 Temmuz 2016 Cuma, 11:36
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Cuma akşamı idrak edeceğimiz Kadir Gecesi münasebetiyle yayımladığı mesajında, birlik ve beraberliğin önemine değindi.

SAKARYA – Serdivan
On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’i uğurlamaya hazırlandığımız şu günlerde mübarek Kadir Gecesi’nin milletimize hayır getirmesi temennisinde bulunan Yusuf Alemdar; “Bu mübarek gecenin hürmetine Rabbim, ettiğimiz duaları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Bizi bölmek ve birbirimize düşürmek isteyenlerin planlarını, oyunlarını akim bıraksın” dedi.

Manevi Huzurumuzun Artması İçin Eşsiz Bir Fırsat

Kur’an-ı Kerim’de, ”Kadir Gecesi bin aydan hayırlıdır” mealindeki ayetle bu gecenin bereket gecesi olduğunu dile getiren Başkan Yusuf Alemdar, “Bu gecenin getirdiği bereketin ve selametin, tüm yurdumuzu, aziz milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum. Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin
kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu şuurla Kadir Gecemizi idrak edeceğiz.” dedi.

Milletimiz Kararlı Bir Duruş Sergilemeye Devam Edecektir

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen terör saldırısına da değinen Başkan Yusuf Alemdar “Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergilemeye devam edecektir.” dedi.

Başkan Yusuf Alemdar  tüm İslam dünyasının Kadir Gecesi’ni tebrik ederek, “Yüce Mevla’dan barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı’na da eriştirmesini diliyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz