Son Dakika
09 Ocak 2019 Çarşamba

Başkan Ak Ramazan Bayramı’nı kutladı

04 Temmuz 2016 Pazartesi, 20:11
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlayarak tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

SAKARYA – Adapazarı
11 Ayın Sultanı Ramazan Aynın sonuna gelindiğini belirten AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Ramazan Bayramı Dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm İslam Âleminin “Ramazan Bayramı’nı” kutladı. Başkan Ak mesajında şunları söyledi “Ramazan Bayramına bu yılda ulaşmanın sevincini ülke olarak birlikte yaşıyoruz. Maneviyatın ön planda olduğu Ramazan Ayının sonunda ulaştığımız Ramazan Bayramı’nı, Ramazan’ın maneviyatına uygun bir şekilde, eş, dost, akraba, komşu ziyaretleriyle, birlik ve beraberlik ortamında geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, birlikte, daha nice güzel bayramlar geçirmemiz temennilerimle iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

İlçe Başkanı Mustafa Ak, Adapazarı İlçe Teşkilatında Bayramın 1. Günü 5 Temmuz Salı Günü saat 14.30 İlçe binasında yapılacak olan bayramlaşma programına tüm vatandaşları ve partilileri davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz