Son Dakika
15 Şubat 2019 Cuma

Bahadıroğlu, Sapanca’da önemli konulara değindi

30 Ocak 2016 Cumartesi, 20:13

Araştırmacı Tarihçi Yazar Yavuz Bahadıroğlu, Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir organizasyonla geldiği Sapanca’ da Osmanlı Devleti’nin Kuruluşu’nun 717.Kuruluşunun Yıldönümü münasebetiyle verdiği konferansta önemli konulara değindi.

Halk Eğitim Merkezi Salonu’ndaki, Kuruluştan Kurtuluşa Devlet ve Millet temalı konferansına Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarından anekdotlarla başlayan Bahadıroğlu, kuruluşundan itibaren Osmanlı’yı yıkmak isteyenlerin bugün de iş başında olduklarını belirtti. Osmanlı’nın mirasçısı Türkiye’nin gelişimi konusunda engellemelerin hep devam ettiğini belirten Bahadıroğlu, ülkemizin yükselişine kimsenin engel olamayacağını da sözlerine ekledi.

Teknolojik kalkınmanın manevi değerlerimizi unutmadan da mümkün olacağını ifade eden Bahadıroğlu, millet olarak Osmanlı’nın kadrini bilen insan yetiştirmemizin de çok önemli olduğunu vurgukadı. Konferans sonunda Bahadıroğlu’na tebriklerini ve teşekkürlerini sunan Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım ve Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Bahadıroğlu’ na belediye logosu işlemeli bir çalışma hediye ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz