Son Dakika
12 Ocak 2019 Cumartesi

AK Parti Adapazarı Aile İftarında Buluştu

01 Temmuz 2016 Cuma, 09:40
AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, geleneksel hale getirdiği Yönetim Kurulu Üyeleri Aile İftarı’nı Çark Mesire’de gerçekleştirdi.

SAKARYA – Adapazarı
İftara İl Yönetim Kurulu Üyesi Melike Taşöz, İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Yönetim Kurulu Üyeleri ve aileleri katıldı.
Program sonrasında, Ramazan ayında, iftar ve gönül sofralarına misafir olmanın kendileri için ayrıca bir onur olduğunu ifade eden Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, ‘’Yardımlaşmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin ete kemiğe büründüğü, on bir ayın sultanı mübarek bir Ramazan ayını daha idrak ediyoruz. Burada bulunan teşkilat mensuplarımız, başta İlçe Başkanımız Mustafa Ak olmak üzere, Sofranız Soframızdır parolasıyla, hemen hemen her akşam; eşlerimizi, çocuklarımızı ve anne-babalarımızı evde bırakıp, milletimizin iftar ve gönül sofralarına misafir olarak, onların ekmeğini, dertlerini ve mutluluklarını paylaştık. Milletimizin gözlerindeki pırıltı, yüzlerindeki tebessüm ve dillerindeki dua, görev ve sorumluluklarımızın ne kadar anlamlı ve kutsal olduğunu bir defa daha görme fırsatı yakaladık. Bu akşam da ailelerimizle birlikte olduk, gönüllerini aldık, gösterdikleri sabır ve fedakârlıklarından dolayı teşekkür etmek istedik. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi bozmasın, bozmak isteyenlere de fırsat vermesin inşaallah’’ dedi.
Kadın Kolları Üyelerinin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin eşlerinin elleriyle hazırladığı ikramlarla gerçekleştirilen iftar yemeğinde, İlçe Başkanı Mustafa Ak ile Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, masaları tek tek dolaşarak katılımcılarla sohbet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz