Son Dakika
06 Aralık 2018 Perşembe

AK Gençler Asker Eğlencesine katıldılar

26 Ocak 2016 Salı, 12:42

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, mahalleleri gezmeye devam ediyor. Son olarak Budaklar ve Bileciler mahallesini ziyaret eden Gençlik Kollar Başkanı Sinan Likos ve yönetim kurulu üyeleri, askere gidecek 3 genç için yapılacak asker eğlencesine katıldılar.

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları, mahalleleri gezmeye devam ediyor. Son olarak Budaklar ve Bileciler mahallesini ziyaret eden AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, asker eğlencesine katıldılar. Gençlerle sohbet edip hayırlı olması dileklerinde bulunan ve gençlere moral veren Gençlik Kolları, burada gençlerle oyunlar oynayıp halaylar çektiler.

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Sinan Likos; “Vatani görevini yapmaya hazırlanan genç kardeşlerimize moral vermek, onların yanında bulunmak için ziyarette bulunduk. Rabbim’den hayırlı bir şekilde vatani görevlerini tamamlayıp ailelerine kavuşmalarını diliyorum” dedi. Başkan Likos ve yönetim kurulu üyeleri, gençlere hayırlı teskereler diledikten sonra hatıra fotoğrafı çekilerek mahalleden ayrıldılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz