Son Dakika
14 Ocak 2019 Pazartesi

AGDAŞ’ın Yemekleri Artık, Artık Değil!

07 Kasım 2017 Salı, 21:05
Sakarya’da Temiz Hava’nın Güvencesi olan AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş, şehre kesintisiz ve güvenli gaz arzı sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de şehre değer katmaya devam ediyor.

Yemeklerimiz Artık, Artık Değil!’ isimli proje kapsamında AGDAŞ’ın yemekhanesinde artan yemekler, titiz çalışma akabinde toplanıp günlük olarak Karaman Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi’ne gönderiliyor. Köpeklerin günlük beslenme ihtiyacının karşılanması için oldukça faydalı olacak proje diğer şirketlerden de destek bekliyor. Projeyi yöneten AGDAŞ Pazarlama Uzmanı Hakan ÇETİNBAŞ ve Kurumsal İletişim Uzmanı Taner TOSUN amaçlarının bu projeyi uzun yıllar devam ettirmenin yanı sıra örnek teşkil edip, şehirdeki diğer şirketlerin de projeyi kendi bünyelerinde hayata geçirmelerini sağlamak olduğunu ifade ettiler.

Artan Yemekleri Barınaktan Gelen Araç Alıyor

Bakım Evi’nin bünyesindeki araç, artan yemeklerini paylaşmak isteyen şirketleri ziyaret ediyor ve günlük olarak yemekleri topluyor ve küçük dostlarımıza götürüyor. AGDAŞ’ın başlattığı projeye şehrimizdeki diğer şirketlerin de destek vermesiyle proje büyüyerek, paylaşılan yemek miktarının artırılması hedefleniyor.

Satın Alma, Sahiplen!

Karaman’da bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi 2 veteriner hekim ve 6 yardımcı personeliyle şehrimizdeki sokak hayvanlarına belirli bir süre ev sahipliği yapıp, onlarla dost olmak isteyen kişilere sahiplendirme misyonuyla hizmet vermektedir.

Gerek yemek paylaşımı, gerekse sahiplenme konularında detaylı bilgi almak isteyen duyarlı kişiler 444 40 54 numaralı telefonu arayabilir ya da ‘SBB Hayvan Barınağı’ isimli Facebook grubuyla iletişim kurabilirler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz