Son Dakika
13 Ocak 2019 Pazar

Adapazarı AK Parti bayramlaşma töreni düzenlendi

06 Temmuz 2016 Çarşamba, 14:58
AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramın 1. Günü İlçe Teşkilatında partililer ve vatandaşların katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirdi.

SAKARYA – Adapazarı
AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramın 1. Günü İlçe Teşkilatında partililer ve vatandaşların yoğun katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirdi. Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın Bayramlaşma programına AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı Mustafa Ak, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları üyeleri ve Mahalle temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Mustafa Ak, Geleneksel hala gelen Adapazarı İlçe Teşkilatındaki bayramlaşma programında birlik ve beraberliğin daim olmasını dilediği kısa konuşmasında şunları söyledi. Başkan Ak “ Birlik ve beraberliğimizi, milletimiz ile olan gönül bağımızın güçlenmesini ve milletimiz ile olan muhabbetimizin artmasına katkı yapması nedeniyle çok önemsiyoruz.” dedi.

İlçe Başkanı Mustafa Ak, programa katılımlarından dolayı Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e 25. Dönem Milletvekili Ali İnci’ ye Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın’ a ve vatandaşlara teşekkür ederek, iyi bayramlar temennilerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz