Son Dakika
14 Şubat 2019 Perşembe

Abdülhamid dönemi Sakarya OSM’de sergileniyor

21 Aralık 2016 Çarşamba, 13:13
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Albülhamid Han ve Dönemi’ fotoğraf sergisinin açılışı ile devam etti. Ofis Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulan sergi, 22 Ocak Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

 foto-galeri-iconSAKARYA
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Albülhamid Han ve Dönemi’ isimli fotoğraf sergisinin açılışı ile devam etti. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen sergi açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, sanatçılar ve çok sayıda davetli katıldı.

22 Ocak’a kadar

TBMM Milli Saraylar tarafından hazırlanan sergide Sultan II. Abdulhamid döneminin bilinen ve bilinmeyen yönleri fotoğraflarla sergilendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, sanatçılara günün anısına çiçek takdim etti. Serginin açılışının ardından sergiyi gezen Başkan Toçoğlu, eserler hakkında sanatçılardan bilgi aldı. ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Albülhamid Han ve Dönemi’ fotoğraf sergisi 22 Ocak Pazar gününe kadar Ofis Sanat Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz