Son Dakika
13 Şubat 2019 Çarşamba

SEDAŞ ‘proje fikri yarışması’ için ziyaretlere devam ediyor

31 Ocak 2016 Pazar, 13:44

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. bölgesinde yer alan üniversitelerdeki öğrencileri proje yapmaya motive etmek ve proje fikri yarışması niteliğinde gerçekleştirmeyi planladığı kurumsal iletişim proje etkinliği için bölgesindeki üniversite yetkililerini de bilgilendiriyor.

SAÜ Rektörüne SEDAŞ’tan Ziyaret
Kurumsal İletişim çalışmaları sırasında üniversitelerle iletişime geçen SEDAŞ, “proje fikri yarışmasının” kapsamı ve yürütme kurulu ile değerlendirme kurulunun oluşturulması ve akademik takvime göre yarışma takviminin hazırlanması konularında bilgi vermek üzere (SAÜ) Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muzaffer Elmas’ı da makamında ziyaret etti.

Rektör Elmas’tan Tam Destek
SAÜ Rektörü Muzaffer Elmas, “SEDAŞ’ın faaliyet alanındaki Üniversitelerle birlikte böyle bir projeyi başlatıyor olmasını güzel bir çalışma olarak değerlendiriyorum. Dünyadaki hızlı teknolojik gelişmelerle birlikte enerji sektörü dünyada ve ülkemizde daha da çok önem kazanıyor ve bu sektörde görev alacak üniversite gençlerinin bu tür projelerle teşvik edilmesini çok değerli buluyorum. Sakarya Üniversitesi olarak bu konuda iş birlikteliği yapmaktan da onur duyarız.” dedi.

Rektör Yardımcılarına da Bilgi Verildi
Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Group’un oluşturduğu konsorsiyuma bağlı olarak elektrik dağıtım alanında faaliyet gösteren (SEDAŞ) gençlere proje yapmalarını teşvik etmek için imkan sağlayacağı konusunda Rektör Elmas’ı makamında bilgilendirirken, SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, İnsan Kaynakları Direktörü Selda Özacar ve İş Geliştirme Müdürü Hasan Çelik daha sonra Rektör yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Ali Yalçın ve Doç.Dr. Yılmaz Uyaroğlu ile projeler ve iş birlikteliği kapsamında görüşmeler sağladı.

SEDAŞ Beş Üniversite İle İletişime Geçti
SEDAŞ, “Projesi İyi Olan Kazansın” sloganıyla start alacak olan, “Proje Fikri Yarışması” için Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) yöneticileri ile iletişime geçti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz