Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

Sakaryalı kantincilerden Yusuf Demir’e tepki!

26 Aralık 2016 Pazartesi, 16:02
Sakarya Kitap, Kırtasiye, Gazete Bayileri Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Nahim Salık, AK Parti Gençlik kolları Başkanı Yusuf Demir’in ‘Uyuşturucu satışları kantinlerde dahi yapılıyor’ açıklamasının, kantinci camiasını derinden yaraladığını belirterek, “Bu açıklama büyük soru işaretleri üstümüzde bırakmıştır” dedi.

SAKARYA
Yazılı bir açıklama yapan Oda Başkanı Nahim Salık, şu sözlere yer verdi;

“Kantin işletmeleri bir çok elemelerden ve denetimlerden geçerek bu mesleği icra etmektedirler. Devamlı değişik kurumlar tarafından da denetlenmektedirler.

İktidar partisinin tüm olanaklara sahip, üstelik olağanüstü bir ortamda Sayın Yusuf Demir, hangi kantin işletmesine operasyon yaptırdı merak ediyoruz. Veya hangi kantinde Narkotik Polisi  uyuşturucu buldu yada hangi kantinler şikayet edildi de polis gereğini yapmadı.

Somut bilgi ve belgelere dayanmadan bir camiayı suçlamak, zan altıda bırakmak, yargısız infazdır. Kantin işletmecileri olarak herkesin ailesi, eşi, dostu vardır. Kantin işletmecileri olarak bizler ithamları kabul etmiyoruz. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz