Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

Sakarya’da finallere çalışmanın adresi: Faik Baysal

21 Aralık 2016 Çarşamba, 14:52
Faik Baysal Kütüphanesi’nin final haftası boyunca gece 24.00’a kadar açık olacağını açıklayan Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “23 Aralık Cuma günü ile 6 Ocak Cuma günleri arasında Faik Baysal Kütüphanemiz gece 24.00’a kadar öğrencilerimize hizmet sunacak” dedi.

SAKARYA
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, Sakarya Üniversitesi’nin final haftası boyunca gece 24.00’a kadar öğrencilere hizmet sunacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “23 Aralık Cuma günü ile 6 Ocak Cuma günleri arasında Faik Baysal Kütüphanemiz gece 24.00’a kadar öğrencilerimize hizmet sunacaktır. Faik Baysal Kütüphanemize tüm öğrenci kardeşlerimizi davet ediyoruz” diye konuştu.

Gece 24.00’a kadar açık

Turan, “Daha önceki sınav dönemlerinde de kütüphanemizin kapanış saatlerinde gerekli düzenlemeleri yapmıştık. Üniversiteli kardeşlerimizin de bu konudaki taleplerini alıyorduk. İnşallah bu sınav döneminde de gece 24.00’a kadar hizmet sunacağız. Ayrıca öğrenci kardeşlerimize ikramlarımızda olacak. Tüm öğrencilerimizi Faik Baysal Kütüphanesi’ne bekliyor; sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz