Son Dakika
12 Ocak 2019 Cumartesi

Sakarya Büyükşehir Beylikdüzü’ne konuk oluyor

21 Mart 2017 Salı, 15:15
Astra Group Büyükşehir Basket, TBL 29. Hafta programı kapsamında İstanbulspor Beylikdüzü ile karşılaşacak. 22 Mart Çarşamba günü İstanbul’da oynanacak zorlu mücadele saat 18.00’da başlayacak.

SAKARYA
Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Ligi (TBL) 29. hafta programı kapsamında İstanbulspor Beylikdüzü ile karşılaşacak. 22 Mart Çarşamba günü Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 18.00’da başlayacak. Maç öncesi önemli açıklamalarda bulunan tecrübeli çalıştırıcı Selçuk Ernak, playofflara hazır bir şekilde gireceklerini söyledi.

Playofflara hazır gireceğiz

Selçuk Ernak, “Takımımızla birlikte 3 maçı geride bıraktık. Her maç yükselen bir grafiğimiz var. Daha yüksek mücadele gücü olan, yardımlaşmayı iyi bir şekilde yapan bir takım olduğumuzu gördük. Playofflara 6 maç kaldı. Bu maçlarımızı da kazanarak, playofflara hazır bir şekilde gireceğiz. Ardından hayalini kurduğumuz başarı gelecektir” diye konuştu.

Büyük bir basketbol kitlesi var

Sakarya’daki basketbol sevgisine de değinen Selçuk Ernak, “Sakarya’ya gelmeden önce de burada bir spor kültürü ve basketbol geleneği olduğunun farkındaydım. Özellikle evimizde oynağımız maçlarda bizi hiç yalnız bırakmayan, hem şehirdeki günlük yaşantımızda hem de maç esnasında büyük bir destek gösteren basketbol sever kitlesi var. Takımımızı basketbolda büyütebilmemiz için bize en çok gerekli olan şey destek. Bizde her zaman basketbolumuzu daha iyi seviyelere çıkararak, Sakarya’da bir basketbol şehri ortaya çıkaracağız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz