Son Dakika
19 Şubat 2019 Salı

Olgunlardan Karasu Belediyesi’ne teşekkür

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 13:17

Olgunlar Futbol Turnuvası Komitesinden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na Teşekkür Plaketi

Gazi Metal 30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Tertip Komitesi Karasu Belediye Başkanlığına bu turnuvaya vermiş olduğu desteklerinden dolayı ziyaret ettiler.

Ziyarette Turnuvanın yapıldığı Tansu Çiller Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin, Tertip Komitesinden İşadamı Yusuf Koç, Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı ve Tertip Komitesi Üyesi Ömer Bektaş ve Turnuvanın reklam sorumlusu gazeteci Cengiz Olgaç hazır bulundular.

Okul Müdürü Mithat Şahin Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu adına Başkan Yardımcısı Murat Çelik’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Başkan Yardımcısı Murat Çelik; “Eğitime ve İhtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla düzenlenen bu özel turnuvaya bizlerde elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Hatta bu yıl 3. Kez isim sponsoru olan Gazi Metal A.Ş.’nin Karasu’dan bir firma olması da ayrı bir güzellik. Bu nedenle bizlerde kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu ziyaret için tertip komitesine de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz