Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

Öğretmenlerin futbol tutkusu

26 Kasım 2017 Pazar, 09:27
24 Kasım Öğretmenler Günü  Tutbol Turnuvası, T.Ç.Ticaret Lisesi Okul Bahçesindeki sahada oynanan final müsabakası ile sona erdi.

SAKARYA – Sinan KOLCU

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği turnuvanın 3.’lük ve final müsabakası nefesleri kesti. Hendek MTAL takımı , Sakarya İMKB takımını 6-4 yenerek, turnuvayı 3. Tamamladı.

Üçüncülük müsabakasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları dostluk müsabakasında biraraya  geldiler. 6-6 sona eren dostluk maçının ardından Erenler Ali Dilmen O.O. ile Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan okulu şampiyonluk için karşı karşıya geldiler. Rakibini 8-4 yenen Ali Dilmen O.O. şampiyon oldu.

Final maçının ardından  şampiyon Erenler Ali Dilmen O.O. takımına ödülleri İl M.E. Md. Yrd. Coşkun Bakırtaş ve Necmi Sağıroğlu  ,  ikinci Hendek Şehit  Ali Gaffar Okkan O.O.  takımın Hendek İlçe M.E. Müdürü Sabri Doğan  ve İl M.E. Md. Yrd. Hüseyin Yalçın , üçüncü Hendek MTAL. Takımına İl M.E.Şube Md. Fatih Arduç ve Hendek İlçe Spor Südürü Süleyman Akıcı , dördüncü  Sakarya MTAL  takımına İl M.E. Şube Müdürleri Osman Cansız ve Sedat Bezci takdim etti.

Turnuvanın en değerli ve centilmen sporcusu Ali Dilmen O.O. Müdürü  Mustafa Öztürk olurken,  turnuvanın en iyi kalecisi ise Hacı Mehmet Akkoç O.O. İngilizce Öğretmeni Hüseyin Durmuş oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz