Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

Karadağ’dan Gençlik Spor’a Tam Not

29 Kasım 2017 Çarşamba, 21:50
Gençlik ve Spor Bakanlığı , Spor Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Yusuf Karadağ , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

SAKARYA – Sinan KOLCU

Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Yusuf Karadağ, ziyaret kapsamında Sakarya Yüzme Havuzu, Adapazarı Gençlik Merkezi, Sakarya Spor Salonu, Atatürk Spor Salonu, Lütfü Yaman Spor Salonu ve Yeni Sakarya Stadyumunu gezdi.

Karadağ, Adapazarı Gençlik Merkezi’nde hat ve kaligrafi çalışmaları yapan kursiyerleri, Sakarya Yüzme Havuzunda eğitim alan kursiyerler ile  Engelli Merkezini ziyaret ederek çalışmalar ve yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi aldı. Karadağ daha sonra Sakarya Spor Salonunda Atıcılık, Boks,  Atatürk Spor Salonunda Boks, Masa Tenisi ve Basketbol antrenmanı yapan sporcular ve antrenörleri ile yakından ilgilendi. Yeni Sakarya Stadyumunu da gezen Karadağ, İl Müdürlüğünde yapılan toplantının ardından şehrimizden ayrıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; Tesislerimizde yapılan çalışmaları ve Yeni Sakarya Stadyumunu çok beğendiğini söyleyen Daire Başkanımız, Sakaryasporumuzu da desteklediğini belirterek şehrimizden memnun bir şekilde ayrıldı. Personel ve Eğitim Daire Başkanımız Yusuf Karadağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz