Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Hendek’li Karateciler Yükselmeyi Seviyor

03 Temmuz 2016 Pazar, 01:05
Hendek Belediyesi Karate Takımı kuşak terfi imtihanında sporcular ter dökerek bir üst kuşağa terfi etti.

SAKARYA – Hendek
Hendek Kapalı Spor Salonu’nda yapılan kuşak terfi imtihanına giren 106 sporcu bir üst kuşağa terfi ederek diplomalarını aldılar. Sarı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Kahverengi ve siyah kuşakta sınava girerek terfi eden ve diplomalarını alan sporcuların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Kuşak terfi sınavı sonrası Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, İlçe Esnaflarından Engin Başkurt, Antrenör Nurkan Kayacık ve şampiyon sporcular Karate terfi sınavında ter dökerek bir üst kuşağa geçen sporculara diplomalarını takdim ettiler.

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “ Her geçen gün sporcu sayımızın artışı ile birlikte alt yapıdan şampiyon sporcular yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Sporcularım kendilerini her geçen gün geliştirerek bir üst kuşağa geçerek şampiyon olma arzusu içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sporcularımızın başarılarını takdir eden ve desteklerini her şekilde gösteren ailelerimize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle sporcularımızın başarılı olmaları için aileler üzerlerine düşen görevleri hakkı ile yerine getirerek bizlere büyük katkı sağlıyorlar. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Halk Eğitim Müdürümüze ve tüm idarecilerimize teşekkür ediyorum” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz