Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Enes Tatar Türkiye 3.sü oldu

24 Ocak 2016 Pazar, 22:32

Sakarya’nın gözde kulüplerinden Akdemirspor Kulübü Judo Takımı başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Bu kez Büyükler Türkiye Şampiyonasında ses getirdi. 100 Kg’de Enes Tatar Türkiye 3.sü oldu.

Kulüp Başkanı ve Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, Judo Bölge ve Akdemirspor Kulüp Antrenörü başarılı genç teknik adam Mehmet Şen önderliğinde Judocular, sınavdan sınava başarılarla koşuyor. Judo’ya varını yoğunu ortaya koyarak Sakarya Judosu’nun başarı grafiğini ve uluslar arası arenadaki bilinebilirlik çıtasını yukarıya çıkmasında önemli rol oynayan Judo İl temsilcisi Bayram Akdemir ve ekibi bu defa Dadaşlar diyarı Erzurum’da boy gösterdi

22-24 Ocak 2016 tarihinde Erzurum ilinde yapılan Büyükler Türkiye Şampiyonasında Akdemir Spor Kulübü sporcusu Enes Tatar 100 kg da Türkiye 3.sü oldu. Genç ve başarılı antrenör Mehmet Şen, kafile başkanı Bayram Akdemir önderliğinde Erzurum’dan 3.lük madalyası ile dönmeyi başaran ve Sakarya’ya tek madalya getirmeyi başaran Akdemirspor Kulübü Judo Takımında mutluluk yaşanıyor.

Ümitler ve Gençler kategorisinin de madalya ve söz sahibi Enes Tatar, Büyükler kategorisinde de rüştünü ispatladı. Milli takım sporcusu da olan Enes Tatar, eğitim hayatını da başarılı bir şekilde sürdürüyor. Erzurum’da yapılan bir birinden zorlu maçların ardından bronz madalyayı boynuna takmayı başaran Enes Tatar’ı başta kulüp başkanı ve judo il temsilcisi Bayram Akdemir tebrik ederken, Antrenörü Mehmet Şen ise, altın madalya hedeflediklerini ancak bronz madalya ile de teselli bulduklarını aktardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz