Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Yıldırım ‘Barajları bu duvarlar yıkacak’

29 Ekim 2015 Perşembe, 15:30

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları’nın Adapazarı’nda hazırladığı fikir duvarı büyük ilgi görüyor. Duvara fikirlerini yazan yüzlerce kişi teröre ve erken seçime tepki gösterirken, Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, duvara “70 bin oy” hedefini yazdı. Yıldırım, “İnsanlarımız samimi fikirlerini buraya yazıyor. Ve AK Parti’ye büyük tepki gösteriyorlar. Bu fikir duvarları barajları yıkacak. Milletin gerçek temsilcileri TBMM’ne gidecek” diye konuştu.

FİKİR DUVARI
Saadet Partisi standart parti tanıtım stantlarının dışına çıkarak, Fikir duvarı adı altında Atatürk Bulvarı’nda stant açtı. Yüzlerce kişi fikir duvarına yazı yazarken, yazılarda Sakaryalılar duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

BARAJI FİKİR DUVARLARI YIKACAK
Standı Milletvekili adayları İbrahim Birol Ergün ve Faruk Parlak ile ziyaret eden Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım da duvara “70 bin oy” hedeflerini yazdı. Yıldırım, “Sakarya’da Gençlik kollarımızın açtığı bu fikir duvarı büyük ilgi görüyor. İnsanlarımız özgürce gelip fikirlerini buraya yazıyorlar. Bizler asla ülkemizin ve Sakaryalı hemşehrilerimizin fikirlerinden korkmadık. Her zaman saygı gösterdik ve dikkate aldık. Onlarla birlikte hareket ettik. Bu yüzden bugün başımız dik Sakarya sokaklarında dolaşabiliyoruz. İşte bu fikir duvarları, milletimizin TBMM’ne temsil edecek gerçek kadroları engellemek için kurulan barajları yıkacak. Saadet Partisi 70 bin oy aldığında, Anayasamızın verdiği hak ile Ankara’da Sakarya’yı temsil etmek hakkı kazanacak” diye konuştu.

DUVAR’DAN İNCİLER
Duvar’da paylaşılan fikirlerden bazıları şöyle;
* Her çıkmaz sokağın çıkmaz olduğunu anlamak için, sonuna kadar yürümek zorunda bırakıldık.
* Kadınlarımız cezaevinde doğum yapmasın
* Burs istiyoruz
* Vergi adaleti istiyoruz.
* Asker şehit olmasın, polis şehit olmasın, halkımız huzurla yaşasın.
* Barajsız Türkiye..
* Aldanan ve Aldatandan devlet adamı olmaz, olamaz..
* PKK’ya göz yunmalar, vatana ihanetten yargılansın
* Ne AB, Ne BM, İlla da İslam Birliği..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz