Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe

Yavuz ;’İcraatlarımızı Değersizleştirmeye Çalışıyorlar’

07 Ocak 2018 Pazar, 20:46
AK Parti Serdivan İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan kongresinde konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan’a seslenerek ‘Ey Zafer Kazan acaba korktuğun bir şeyler mi var ki oyunu başka alana yıkmaya çalışıyorsun? Başka bir şey var da o mu ortaya çıkmasın istiyorsun?’ dedi.

SAKARYA – Serdivan

AK Parti’nin Sakarya’da çok önemli faaliyetleri hayata geçirmesine rağmen birilerinin hala yapılanları değersizleştirme çabası içerisinde olduğunu ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz  “Bu şehirde bölge adliye mahkemesi yapıldı. Bugün, yarın da hizmete açılacak. Ama bir Baro Başkanı var ki; sanki önemsiz bir yermiş gibi zaten bir bina yaptılar onu da çürütüyorlar, bina yaptılar ama bölge adliyesi burada değil de Kocaeli’de açılacak gibi yaygaralar yapıyor. Neden bunu yapıyorlar biliyor musunuz? Çünkü yaptığımız icraatları değersizleştirmeye çalışıyorlar ve bunun başında da o türden insanlar var.” diye konuştu.

Oyunu Bizim Alanımıza Yıkmaya Çalışıyorlar

Yapılan icraatların ağır ve yersiz eleştirilere maruz kalmasını kıskançlıkla nitelendiren Ali İhsan Yavuz, “Kendi sapmalarını örtmek için hücum haline geçiyorlar ve oyunu bizim alanımıza yıkmaya çalışıyorlar. Şimdi geçen söyledim. Ey Zafer Kazan, her konuda yaptığın tepkiyi niçin FETÖ konusunda da yapmıyorsun? Bugün başka bir şey daha söylüyorum. Ey Zafer Kazan acaba korktuğun bir şeyler mi var ki oyunu başka alana yıkmaya çalışıyorsun? Başka bir şey var da o mu ortaya çıkmasın istiyorsun?” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz