Son Dakika
16 Ocak 2019 Çarşamba

Üstün; Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun

07 Temmuz 2016 Perşembe, 13:47
Sakarya genelinde bayramlaşma programlarına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Bereketli bir Ramazan Ayı geçirdik. Ramazan Bayramı, ülkemiz, milletimiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlı ve mübarek olsun. Huzur coğrafyamızda birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

SAKARYA
AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, şehir genelinde bayramlaşma programları Gerçekleştirilen programlar kapsamında Valilik, Büyükşehir, AK Parti İl Teşkilatı, Sakarya Sanayii ve Ticaret Odası (SATSO), Söğütlü, Ferizli, Karasu ve Kocaali İlçe teşkilatları bayramlaşma programına katıldı. İlçe teşkilatları bayramlaşma programının sonunda Milletvekili Ayhan Sefer Üstün vatandaşlarla sohbet etti.

Mücadele Kararlılıkla Sürecek
Ayhan Sefer Üstün, “Bereketli bir Ramazan Ayı geçirdik. Ramazan Bayramı, ülkemiz, milletimiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlı ve mübarek olsun. Ülkemizde ve gönül coğrafyamızda yaşanan terör olaylarından dolayı buruk bir bayram yaşadık. Yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır diliyorum. Terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek. Huzur coğrafyamızda birlik ve beraberliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.

Sözler Bir Bir Yerine Geliyor
İlçe teşkilatları bayramlaşma programında açıklamalarda bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Ülkemiz ve şehrimizin geleceği için hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz önemli yatırımları hayata geçiyor. İlçelerimizde hayata geçirilen yatırımlarla gelişmeye devam edecek. İnsana hizmet AK Parti’nin işidir. 1 Kasım seçimlerinde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Ülkemize yeni projeler hayata geçirmek için ise TBMM’de gece gündüz çalışıyoruz. AK Parti iktidarı ile ülkemiz ve memleketimiz adım adım gelişmeye devam edecek. AK Parti ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetler sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz