Son Dakika
15 Şubat 2019 Cuma

‘Sakarya’nın çarpık büyümemesi için çalışıyoruz’

04 Kasım 2017 Cumartesi, 11:09
AK Parti Adapazarı ilçe Teşkilatı Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

SAKARYA – Adapazarı

AK Parti Adapazarı ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sakarya’nın bulunduğu konum itibari ile çok önemli bir yere sahip olduğunu ve kozmopolitik bir şehir olan Sakarya’nın değişik etnik kökenli vatandaşlara sahip olduğunu huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu vurgulayan Balkanlıoğlu, hızla büyüyen gelişen bir şehir olan Sakarya’nın çarpık büyümemesi ve tarımla iç içe bir gelişme kaydetmesi için çalışıyoruz, dedi.

Balkanlıoğlu ülkemizin geçtiği zor döneme değinerek düşmanlarımız içerde ve dışarıda bizlere tuzak kuruyor devletimizi  yıkmak milletimizi bölmek istiyorlar. Bunun için daha dikkatli olmalıyız sizlerde vatandaşlarımızı bu konularda bilgilendirmelisiniz, dedi.

Ak Parti Adapazarı ilçe başkanı Ak, Sakarya’nın gelişmesi büyümesindeki hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Sayın valim bizler sahada sürekli vatandaşlarımız ile iç içeyiz onlara ülkemiz için kurulan tuzakları anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmadık unutmayacağız su uyur düşman uyumaz biz hep uyanık olmak zorundayız. Büyük Türkiye hedeflerimiz var hedeflerimize ulaşmamızı istemeyen düşmanlarımız her zaman olduğu gibi yine belirli planlar yapmaktalar, bu millet bir oldukça iri oldukça diri oldukça, birlik ve bütünlüğümüzü kimse bozamaz. Nitekim 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın talimatları doğrultusunda hainlere gereken dersi vermiştir ve tüm dünyaya Türk milletinin gücünü bir kez daha göstermiştir, dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz