Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Şaban Dişli ‘Ülkenin kaybedecek zamanı yok’

28 Ekim 2015 Çarşamba, 11:24

AK Parti Milletvekili adayı Şaban Dişli, seçim çalışmalarına Geyve’nin en büyük mahallesi Alifuatpaşa ve Kaynarca İlçesi’nde devam etti. Dişli, seçime sayılı günler kaldığını belirterek, vatandaşlardan istikrara oy vermelerini istedi.

İSTİKRARA OY VERİN
Alifuatpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, partisine destek isteyen Milletvekili adayı Şaban Dişli, ülkede güven ve istikrar ortamının yeniden sağlanması için AK Parti’nin yeniden tek başına iktidara gelmesi gerektiğine vurgu yaparak, “13 yıllık AK Parti hükümeti ile sağlanan güven ve istikrarın dağılmasına izin vermeyin. Başımızı iki elimiz arasına koyup bir düşünelim. Bu ülkenin, çocuklarımızın geleceği bu seçime bağlı. Elimizi vicdanımıza koyarak sandık başına gidelim. Bu ülkenin kaybedecek zamanı yok” dedi.

SORUNLARI DİNLEDİ
Alifuatpaşa’nın ardından Kaynarca İlçesi’ne geçen Milletvekili adayı Dişli, ilk ziyaretini partisinin ilçe teşkilatına yaptı. İlçe Başkanı Murat Kefli ve partililer tarafından karşılanan Milletvekili adayı Dişli, burada partisinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dişli daha sonra Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel’i ziyaret etti. Başkan Özel, ilçenin sorunlarını ve belediye yatırım ve hizmetleri hakkında Milletvekili adayı Dişli’ye bilgi verdi. Dişli’nin bir sonraki ziyareti İlçe Kaymakamı Kemal Şahin’e oldu. Milletvekili adayı Şaban Dişli, ilçedeki bazı sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettikten sonra, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz