Son Dakika
18 Ocak 2019 Cuma

Recep Uncuoğlu “Hakimiyet milletindir”

25 Temmuz 2016 Pazartesi, 13:37
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte darbe girişimine müdahale ederken yaralanan vatandaşları ziyaret etti.

SAKARYA – Adapazarı
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, darbe girişimi sonrasında yaralanan vatandaşları tedavi gördükleri hastanede İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Milletvekili Recep Uncuoğlu, olayların olduğu akşam valilik önüne giden ve yaralanan vatandaşlar Ali Kasımoğlu, Mehmet Akyazıcı, Fadime Çalık, Nurettin Tulum, Hacer Baykan, Onur Baykan, Aslı Baykan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Recep Uncuoğlu, Türkiye tarihine bu darbe teşebbüsü kara bir leke olarak kalacağını, artık milletin ülkesine, demokrasisine sahip çıkacağını herkese gösterdiğini belirterek şunları söyledi Vekil Uncuoğlu “Türkiye artık eski Türkiye değil. Milletimiz seçilmişlerin, demokrasinin yanında olduğunu 15 Temmuz akşamı tüm Dünya’ya göstererek adeta bir ders vermiştir. Türkiye üzerinde hain emelleri olanların planlarının tutmayacağını 60’ların, 80’lerin darbeci zihniyetinden çok çeken milletimiz gereğini yapmış, kendi iradesini göstererek ‘Hâkimiyetin Milletin’ olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bundan sonraki süreçte FETÖ terör örgütüne yönelik olarak gerekli ne adım gerekiyor devletimiz, hükümetimiz atmaktan geri durmayacaktır” şeklinde konuştu.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, geçmiş olsun ziyareti sonrasında Kent Meydanı’nda devam eden demokrasi nöbetine tüm vatandaşları davet etti. “Milletimiz, birlikte ve beraber olduğu zaman neler yapabileceğine her zaman göstermiştir. 15 Temmuz akşamı demokrasimize sahip çıkan halkımızı meydanlarda 21.00’da başlayan Demokrasi Nöbetine davet ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz