Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Özkoç ve Kılıç dadaşları ziyaret etti

30 Ekim 2015 Cuma, 19:25

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Engin Özkoç ile CHP 6. Sıra Milletvekili Adayı Ayşe Kılıç, Sakarya Erzurumlular Derneğini ziyaret etti

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen seçim ziyaretinde Sakarya Erzurumlular Derneği, CHP Sakarya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Engin Özkoç ile CHP 6. Sıra Milletvekili Adayı Ayşe Kılıç’a ikramlar da bulunarak konuk eden Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat ve Yönetim Kurulu, seçim çalışmaları kapsamında başarılar diledi. Tüm partililere eşit mesafede ve uzaklık da olduğunu kaydeden Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat, Sakarya’ya hizmetin tüm siyasilerin asli görevi olduğuna vurgu yaptı. Seçimlerin Ülkemize ve Sakarya’ya hayırlı olmasını dilerken, “Kazanan Ülkemiz, Kazanan Erzurum, Kazanan Sakarya’mız olur” diyerek mesaj verdi.

Sakarya CHP Milletvekili ve Adayı Engin Özkoç ise, misafirperverliğinden ötürü Sakarya Erzurumlular Derneğine teşekkür ederek, her daim Erzurumluların Türkçülüğü ön planda olduğuna vurgu yaptı. Özkoç, Derneğin faaliyetlerini de yakından takip ederek takdir ettiğini söyledi. Seçimlerde ülkesini düşünen tüm kesimlerden oy beklediklerini de sözlerine ekleyen Özkoç, koalisyon görüşmeleri hakkında da bilgiler aktarıp, çeşitli örneklerle daha iyi hizmete talip olduklarını da bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz