Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

Özkoç ve CHP’li vekiller Vodafone Arena’da olacak

14 Aralık 2016 Çarşamba, 16:17
CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, şehit ailelerine destek vermek amacıyla bir grup CHP milletvekiliyle birlikte Beşiktaş-Kayserispor Maçı için Vodafone Arena’da olacak.

SAKARYA
Beşiktaş Spor Kulübü’nun toplumun tüm kesimlerine çağrıda bulunduğu maçın geliri, 10 Aralık’taki terör saldırısında şehit düşenlerin ailelerine bağışlanacak.

Şehit ailelerine ve toplumsal dayanışmaya katkı sağlamak isteyen CHP’li milletvekillerinin isimleri şöyle:

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, Barış Yarkadaş, Gülay Yedekçi, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kayseri Milletvekili Çetin Arık,  Balıkesir Milletvetkili Ahmet Akın”

“TEK YÜREK, TEK BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİZ; ÜLKEMİZİ BÖLDÜRMEYECEĞİZ”

Konuya ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde basın toplantısı düzenleyen Engin Özkoç, Beşiktaş Vodafone Arena’da 4 gün önce gerçekleştirilen terör saldırısında 44 şehit verdiğimizi anımsattı ve tüm şehit ailelerine, milletimize bir kez daha başsağlığı diledi.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün şehit ailelerine destek sağlamak amacıyla yaptığı çağrıyı çok anlamlı bulduklarını ve katkı sağlamak istediklerini dile getiren Özkoç, şöyle konuştu:

“Bu alçakça saldırı karşısında siyasetin ve hangi partinin mensubu olduğumuzun hiçbir önemi yok. Hepimizin birlik ve beraberlik içinde teröre karşı mücadele etmeliyiz.

Amaç siyaset yapmak değil. CHP’lisi, AKP’lisi, MHP’lisi, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı, Galatasaraylısı tüm yurtsever vatandaşlarımız, orada tek yürek, tek birşey söyleyeceğiz; ülkemizi böldürmeyeceğiz. Teröre karşı olduğumuzu orada, tüm insanlığa haykıracağız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz