Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

Mustafa Ak; ‘Muhtarlarımız mahallelerde kanaat önderlerimizdir’

18 Kasım 2017 Cumartesi, 15:49
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu, Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret etti.

SAKARYA – Adapazarı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve yönetimleri Sakarya Muhtarlar Federasyonunu ziyaret ederek Başkan Erdal Erdem ve muhtarlarla görüştü. İlçe Başkanı Mustafa Ak, ülkemizde mahallelerinden başlayarak tüm Türkiye’de birlik beraberliğimizi sağlayan muhtarlarımız milletimizin birbirine kenetlenmesini bir bütün olarak hareket etmesinin ana temel taşlarını oluşturuyor. Devletimize milletimize hizmet etmeyi amaçlayan mahallerde yaşayan vatandaşlarımızın mahallelerindeki sorunlarını çözen muhtarlarımız halkımızın seçtiği kendi mahallelerindeki vatandaşlarımızı temsil etmektedir, dedi.

Başkan Ak Muhtarlarımız mahallelerde kanaat önderlerimizdir. Aynı zamanda cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mahallelerdeki temsilcileridir.

Ülkemiz in 2023 – 2053 – 2071 hedefleri vardır. Bu hedeflere ulaşmak için çok çalışmalıyız. Bu kutlu yürüyüşte muhtarlarımızda üzerlerine düşen görevi yapacaklardır. Hep birlikte birlik ve bütünlüğümüzü bozmadan 2023 – 2053 – 2071 hedeflerimize ilerleyerek çocuklarımıza daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakacağız, dedi.

Sakarya Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem, İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, her zaman milletin ve devletin yanında olduklarını dile getirdi.  Muhtarların toplumdaki yerine ve önemine değinen Erdal Erdem muhtarlara verilecek olan yetkilerinin çoğaltılması ile birçok sorunun üstesinden gelinebileceğini belirterek bizler muhtarlar olarak devletimizin yükünü hafifletmeye hazırız, yapmamız gereken görevleri bize verilen yetkiler çerçevesinde yapıyoruz ve daha fazlasını yapmaya talibiz, dedi. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Adapazarı ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz