Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar

‘İşleriniz Hayırlı, oylarınız Evetli olsun’

31 Mart 2017 Cuma, 11:45
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Partili İlçe yönetimi ve meclis üyeleri 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması için Bulvar esnafını ziyaret etti.

SAKARYA – Adapazarı
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde “Evet” kampanyası için esnaftan destek istedi. Sürecin ülkemiz açısından önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Başkanlar, bazı esnaftan gelen sorular üzerine sandıkta neden “Evet” oyu kullanılması ile ilgili bilgi verdi.

İSTİKRAR İÇİN

 Dişli, “16 Nisan’da yapılacak referandumla ülkenin geleceğini oylayacağız. Evet oylarınızla Türkiye’nin istikrarına katkı sağlarsınız, Mevcut anayasa yönetim için oldukça kısa bir yönetim süresi öngörüyor. Seçimler 4 yılda bir yapılıyor bu süreçte icraat yapmak çok güçken, 4 yıl sonunda hükümetin değişme ihtimali de, istikrarı sekteye uğratabilir.”dedi.

ÖTV İNDİRİMİ

Evet oylarıyla ülkede ekonomik ve siyasi istikrarın devam edeceğini belirten Başkan Zeki Toçoğlu  “Halk oylamasında Sakarya’dan çok güçlü bir destek vereceğiz.”dedi. Başkan Toçoğlu’nun, beyaz eşya satışı yapan işletme sahiplerine ‘ÖTV indiriminin satışları nasıl etkilediği’ sorusuna ise tüm işletme sahipleri, satışların arttığını ifade etti. Başkanlar yaptıkları esnaf ziyaretlerinde, esnafa işlerinin Hayırlı, oylarının Evetli olması dileğinde bulundu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz